• Projekty edukacyjne

• Projekt "Mój potencjał - Moja przyszłość"

• Projekt realizowany w klasie VII SP.

• Projekt Ja Młody Obywatel 4a SP

• Uczniowie z klasy 4a SP postanowili zabrać swoich dziadków w podróż z „Biletem do przeszłości”. Zorganizowali w ramach projektu Ja Młody Obywatel((projekt finansowany ze środków m.st.Warszawa, realizowany przez Stowarzyszenie Qzmianom) mini projekt , w którym przejęli codzienne role dziadków, nauczycieli i rodziców. Dziadkowie stali się uczniami klasy 4 SP. Grupa projektowa przygotowała dla nich krótkie i zabawne lekcje – w-f, muzyki, j.polskiego i historii, starym zwyczajem szkolnym poczęstowala kubkiem ciepłego mleka. Nie zabrakło wspólnych wspomnień, wymiany doświadczeń, zajęć integracyjnych, quizów, nauki używania tablicy multimedialnej, jak również małego stresu w czasie dyktanda. Do zabawy włączyła się Pani Dyrektor, która na rozładowanie stresu poczęstowała wszystkich lizakami. Zwieńczeniem wspólnie spędzonego dnia w szkole było wręczenie specjalnych świadectw, w których uczniowie podziękowali dziadkom za trud i opiekę, jaka włożyli w ich wychowanie.

• Projekt Ja Młody Obywatel 6a SP

• ​​​​​​Do  projektu  Ja Młody Obywatel (projekt finansowany ze środków m.st.Warszawa, realizowany przez Stowarzyszenie Qzmianom) przystąpiła klasa 6a. W wyniku projektu powstał Klub Zajawki dla kl. 4-6 szkoły podstawowej. W ramach cotygodniowych spotkań klubu uczniowie mogą rozmawiać na dowolne tematy, prezentować swoje pasje, grać w planszówki.